Правила

 

Як скористатися e-Moped Zelectra

 

  • – Для відображення потрібного вам типу транспортних засобів в мобільному додатку, скористайтеся Фільтром в нижньому правому куті екрану.
  • – Що б скористатися e-Moped вам необхідно пройти одноразову верифікацію, яка включає в себе додавання в додаток Водійського посвідчення (будь-якої категорії) і вашого Селфі.
   Дана верифікація дозволяє переконатися в тому, що користувач має знання правил дорожнього руху і є повнолітнім.
  • – Що б уникнути переривання поїздки, ми рекомендуємо використовувати функцію автоматичного поповнення балансу.
   Авто-поповнення ви можете активувати в розділі Мій гаманець, який знаходитися в Меню вашого мобільного додатка.
  • – Будьте обережні і використовуйте шолом при кожній вашій поїздці.
   Перед тим як закінчити поїздку, не забудьте підключити шолом до e-Moped і закрити кофр.

 

Як відбувається оплата послуг Zelectra

 

У Вас є можливість оплатити послуги за допомогою банківської карти. Вартість оренди електромопеда / електросамоката буде списана з Вашого рахунку відразу після завершення оренди. Час оренди і вартість можна подивитися на сайті і в мобільному додатку.

 

Функція автоматичного поповнення балансу

 

Користувачі можуть увімкнути/вимкнути автоматичне поповнення балансу.
Як тільки баланс користувача досягне 0 ₴, система автоматично поповнить його з доданої платіжної карти на 100 ₴.
Якщо функція автоматичного поповнення вимкнена в налаштуваннях, система зупинить самокат і запропонує клієнту поповнити гаманець, або закінчити поїздку.

 

Зміна даних Вашої банківської карти

 

Ви можете змінити дані своєї платіжної карти в своєму профілі мобільного додатка Zelectra у вкладці Профіль, натиснувши на поле Видалити платіжну карту. Якщо у вашого профілю є заборгованість, Вам буде дозволено змінити дані Вашої платіжної картки тільки після того, як вона буде погашена.

 

Довгострокова оренда електромопеда / електросамоката Zelectra на одному заряді акумулятора

 

У цьому випадку ціна оренди не перевищить 700/499 грн. Так само найкраще використовувати функцію Пауза в мобільному додатку Zelectra, оскільки в разі довгострокової оренди електромопеда / електосамоката Zelectra вона заощадить Вам заряд акумулятора і грошові кошти. За допомогою вищевказаної функції «Пауза», Ви сплачуєте всього 2 / 1 грн. за хвилину, і електромопед / електросамокат буде зарезервований тільки за Вами. Будь ласка, зверніть увагу на рівень заряду електромопеда / електросамоката перед початком поїздки.

 

Додаткові витрати

 

Всі існуючі додаткові витрати відносяться до штрафів, пов’язаних з пошкодженням електромопеда / електросамоката, порушень правил дорожнього руху і т.п. З повним списком штрафів можна ознайомитися в Умовах використання.

 

Правила безпеки 

 

 • – дотримуйтесь загальних правил дорожнього руху
 • – не створюйте перешкод пішоходам та автомобілям, користуйтеся шоломом
 • – передбачені штрафи за паркування в непередбачених для цього місцях
 • – не їздіть у нетверезому стані, не перевантажуйте електротранспорт
 • – паркуйтеся так, щоб нікому не заважати, опускайте підніжку, тримаючи електромопед за кермо
 • – електротранспорт під охороною

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЮРИДИЧНУ ОСОБУ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗЕЛЕКТРА» пропонує своїм Користувачам короткострокову оренду (прокат) двоколісних транспортних засобів з електродвигуном (Мопедів/Скутерів) потужністю менше ніж 3 кВт.

 

Ми створили мережу по прокату Мопедів/Скутерів і відтепер Користувачі за допомогою мобільного додатку «ZELEKTRA» можуть знаходити, орендувати та користуватися електричними мопедами та скутерами.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗЕЛЕКТРА» (ТОВ «ЗЕЛЕКТРА») це юридична особа належним чином створена, зареєстрована та діюча згідно з чинним законодавством України, ідентифікаційний код (код ЄДРПОУ –  43532527).

 

Місцезнаходження юридичної особи: Україна, місто Київ.